TEKSTESHQIP

Servete Morina
Ku Po Nihet Kjo Muzike
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Po Nihet Kjo Muzike" kënduar nga Servete Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i melodisë dhe autor i tekstit rezulton të jetë Rifat Berisha.