Shaban Baksi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Shaban Baksi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Milaim Mezini

Nikolin Perpali

Alfred Mersini

Ekrem Bashota

Nazmi Sejfullahu

Zenel Doli

Shkodran Shala

Nexhat Haliti

Krenar Vehebiu

Mentor Mushkolaj


Tags: Shaban Baksi