Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shaban Bytyqi

Nuk ka akoma asnjë votë

Shaban Bytyqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fidaim Gashi

Ferki Veseli

Lirigzon Emini

Qemal Stafasani

Traboin Mehaj

Iljas Limani

Bujar Gashi

Arbër Aliu

Afrim Spahiu

Arbnor Dulla

Tags: Shaban Bytyqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet