Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaban Isenaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Shaban Isenaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Qershor 2016, Shaban Isenaj publikon videoklipin "Sa Jam Pendu". Më datë 29 Tetor 2017, G-Clone publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me Shaban Isenaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arsen Mani

Egzon Bajra

Flakron Voca

Lorik Kasapolli

Omar

Naim Smakolli (Nimi)

Mel Duraku

Hakif Krasniqi

Kujta

Lindi Baksi

Tags: Shaban Isenaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet