A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shaban S Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Shaban S Shabani është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Met Sadiku (Poet)

Mehmet Disha

Kasam Shaqirvela

Imarton Osmani

Gert Vlashi

Orhan Dauti

Albert Bikaj

Arber Shabanaj As

Endri Nazarko

Kristjan Dukaj


Tags: Shaban S Shabani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019