Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
 • Emri i Vërtetë:
 • Arlind Osmanaj
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Austri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Aros është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Arlind Osmanaj "Aros" jeton ne Graz te Austis. Qysh ne moshen 12 vjeqare ka filluar te merret me muzike Hip-Hop/Dancehall. Ne filim u be i njohur me nofken Shaddy-G, por tani quhet "AROS", qe do te thote Arlind Osmanaj. Më datë 14 Nëntor 2015, Shaddy-G publikon videoklipin "Historija E Jetes Tem". Teksti u shkrua nga Aros. Më datë 12 Janar 2016, Shaddy-G publikon videoklipin "Ti Je My Queen". Teksti u shkrua nga Aros. Më datë 8 Qershor 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Beni Xhemas

Explicit

Dardan Osmanollaj

Tensioni G

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Vig Poppa

Gent Fatali

Anestezioni

Sacrifice

Kino

Tags: Aros, Shaddy-G, Shaddy G, Arlind Osmanaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet