Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaliani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Suedi 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Shaliani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Nëntor 2017, Shaliani publikon videoklipin "Eh Moj Kosovë". Më datë 2 Qershor 2018, Shaliani publikon videoklipin "Gabim". Muzika e këngës u punua nga Floriant Salihu (Flow), ndërsa teksti u shkrua nga Shaliani. Më datë 11 Janar 2019, Shaliani publikon videoklipin "Fati I Jetimit". Teksti i këngës u shkrua nga Shaliani. Më datë 10 Nëntor 2019, Shaliani publikon videoklipin "Dikur". Teksti i këngës u shkrua nga Shaliani. Produks...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bash

Mr.Don

Big L

Alb-G

Jango Tonny

Pimpex

Mad Boy

1ky

Az-M

Brave-L

Tags: Shaliani, Tol Shaliani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet