Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaliani - Eh Moj Kosovë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Emoj kosov ku tmet krenaria ku na met morali harmonia dashuria ku na met dradita e lidhja farefisnore pse nana birin spe man per dore pse vllau vllaut kerkush spja jep ndimet pse more shqiptari per gru pe merr shkinen


Ky tekst u dërgua nga 1234Shaliani
Publikimi: 07/11/2017


Shaliani - Eh Moj Kosovë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eh Moj Kosovë".
3. Video është e këngës "Eh Moj Kosovë", por nuk këndohet nga Shaliani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaliani:


Komente 0