A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shaolin Gang

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Shaolin Gang is a popular singers duo of Hip-Hop music. Ata jane Dj Blunt dhe ReaL 1. Muzika e tyre u gershetua gjithnje e me shume dhe sot ata deklarojne se "Ne Jemi Nje" dhe njihen si Shaolin Gang. Në Maj 2009, Dj Blunt merr pjesë në VFM 2009 me këngën "Classy", në bashkëpunim me Real 1 & Mc Kresha. Në Dhjetor 2008, Dj Blunt merr pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Classy", në bashkëpunim me Real 1 & Mc Kresha. Më datë 13 Korrik 2009, Dj Blunt publikon videoklipin "Miss U", në bashkëpunim ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Dj Blunt

(Current member)

Real 1

(Current member)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts

Tululu (2019)

Classic G (2011)


» Add A Song »

Nese M'don Ti (Remix)
Kesulkuqja
Vice City
Namek
Shota
Pare Si Thaqi, Pare Si Rama
Xhinset
Edhe Pak
Veq Me T'pas Ty
Scooby Doo


Related Artists:

Hit-Man And Rolla

Odin Dhe Anon

Agon Dhe Bujar

Luli Dhe Besi

Luljeta Gashi E Violeta Elshani

Marina Dhe Fabi

Vio Dhe Darda

Big Sell & Cannabis

Lezi Dhe Bedi

Vëllëzërit Lekaj


Tags: Shaolin Gang, Dj Blunt, Blunt, Real, Real 1, Shaolingang

Shaolin Gang in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019