Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Bac U Kry Kosova

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bac U Kry Kosova".
3. Video është e këngës "Bac U Kry Kosova", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Bac U Kry Kosova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Fllad I Zemres"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Hej Hej Hej Hej Hej Hej Hej:
N'7 pal tok eh n'7 pal qjell emri yt kosov u ndi.Hej hej hej hej kosov u ndi
U shkru N'zemer Dit e djel republik o shtet i ri.Hej hej hej hej shtet i ri
Ref: O po kosov e tha kuvendi o po than miqt o nga tan bota o po than muret e ktij vendi o bac u kry u ba kosova o bac u kry u ba kosova .
2.SHkuen Nipat e ster nipat u lshojn zogj t'parve mbi varre Hej hej hej hej u lshojn Zgjohu i her se erdh liria t'gjall e t'vdekur t'hedhim valle.Hej hej hej hej 't'hedhim valle
Ref: O po kosov e tha kuvendi o po than miqt o nga tan bota o po than muret e ktij vendi o bac u kry u ba kosova o bac u kry u ba kosova .
3.I Qun fjal adem jasharit qile pak weq najnin sy.Hej hej hej hej njanin sy.Ra ni flet prej kalendarit thrret rinia bac u kry.Hej hej hej hej .Bac u kry
Ref. O po kosov e tha kuvendi o po than miqt o nga tan bota o po than muret e ktij vendi o bac u kry u ba kosova o bac u kry u ba kosova .


Ky tekst u dërgua nga Eli   arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet