Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Shaqir Cërvadiku - Asnjëherë Kundër Kosovës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2012

2012-11-11T18:06:04

Muzika:

Burim Krasniqi

Teksti:

Izet Rraci

Këngë e albumit:

"Dasma E Kosoves"
Kengen ma te bukur
Dashurine e botes
Ja fali atdheut
Ja fali Kosoves

Fol e qesh e largoj hallet
Jeto shpirti si ta do
Por nje fjal qe ta them sot
Asnjehere mos e harro

Mund te jesh kunder meje
Mund te jesh dhe kunder botes
Por te lutem asnjher
Asnjeher kunder Kosoves

E din mir se sa ka vujtur
Sa gjat ishte e pafat
Kaloj vite kaloj shekuj
Her me lot e her me gjak

Mund te jesh kunder meje
Mund te jesh dhe kunder botes
Por te lutem asnjher
Asnjeher kunder Kosoves

Kengen ma te bukur
Dashurine e botes
Ja fali atdheut
Ja fali Kosoves


Ky tekst u dërgua nga Izet Rraci
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...