Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Shaqir Cërvadiku - Dhe U Nisën Trimat Dhe U Nis Kolona


Nuk ka akoma asnjë votë