Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Ku Jan Nis Fehmiu E Xheva

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Jan Nis Fehmiu E Xheva".
3. Video është e këngës "Ku Jan Nis Fehmiu E Xheva", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Ku Jan Nis Fehmiu E Xheva  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/10/2013

2013-10-03T14:13:03+00:00Ni kushtrim vjen nga vendlindja
po i thrret atdheu trim
kush esht burr ja sot ja kurr
per atdhe ni pushk ma shum
ka ardh koha e liris
me tregu trimat trimnin o hej

REF. ...

Feha Xheva me flamur ndor
si Azemi me Daden Shot
fjala e tij e mahniti boten
a kam fat t vdes per Kosoven
du lirin ma shum se jeten
n token time sjell pranveren o hej

REF. ...

nan e bab flamur e drit
dy heroj ja dhan liris
e kush lind e rrit heroj
lum kush t dha gjakun Kosov
atje n bot rriten lulekuqe
ku pushon trimi me nuse o hej !
REF . ...


Ky tekst u dërgua nga Blend Bucaj
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet