Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Vajza Eshte Pranvere E Jetes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza Eshte Pranvere E Jetes".
3. Video është e këngës "Vajza Eshte Pranvere E Jetes", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Vajza Eshte Pranvere E Jetes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  28

Këngë e albumit:

"Alfabeti Dashurise"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00kur vjen vajza nket dynjaa
asht gjinah mrolat me tr'a
me prit kec i ban kec vetes
vajza eshte pranvera e jetes.

7dit jet vajza kerkon
se dashnin vet e fiton
vaajz djal vaajz djal
zoti madh na dha dhurat.

kush se ka 1 vajz ne shipe
sja din jetes bukurine
pa sheqer smun ban sherbet
pa vajz shpia ska sheret=ref

vajza eshte mjalt e sherbet
ban himzet me shpirt tuj kesh
njani thot ehste vajza e mamit
tjetri thot eshte vajza e babit
vajzat jan lule shtepie
pa to sbahen festa e gzime

vaajz djal vaajz djal
zoti madh naj dha dhurat
kush se ka 1 vajz ne shpie
sja din jetes bukurine
pa sheqer smun ban sherbet
pa vajz shpia ska sheret=3her ref


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet