Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - Gersheti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Njat gershet ti a s'ma fal x2
Per ty poet isha ba x2

Njat gershet ti me ma fal
Per ty poet isha ba x2

Po t'jetoj me ty
Une mbetem i ri x2

Ref...x2
Sa here jam me ty
Koha me duket e shkurt
Dita me behet ore
E ora minut

Dashunia grope pa fund
Kush ka ra ma nuk del kurr x2

Zjarri zjarri djeg zemrat
Ti me je ti me je jeta x2

Ref...x2
Sa here jam me ty
Koha me duket e shkurt
Dita me behet ore
E ora minut

...

Ref...x2
Sa here jam me ty
Koha me duket e shkurt
Dita me behet ore
E ora minut


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shaqir Cërvadiku - Gersheti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gersheti".
3. Video është e këngës "Gersheti", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente 0