Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Alfabeti I Dashurise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alfabeti I Dashurise".
3. Video është e këngës "Alfabeti I Dashurise", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Alfabeti I Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Alfabeti Dashurise"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00rruges sate
prapi rashe
syt e shkrum
du me ti pae

o te shkrova leter
e fjal te qova
o pse pergjigje
nga ti nuk mora
o te pres naten
dhe te pres diten
pse zemra jote
jo nuk pergjigjet

(2 here)
se ke dit moj se ke dit
alfabetin e dashuris
se ke dit moj se ke dit a b c-në
e dhasuris

skam lan vend
pa te kerkue
pa ty syt me jan verbue
o po kam frik e
se jam mashtrue
mos kam trokite
ne zemer te gabune

(2 here)
se ke dit moj se ke dit
alfabetin e dashuris
se ke dit moj se ke dit a b c-në
e dhasuris


Ky tekst u dërgua nga Hana
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet