Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku & Sabit Imeri - Qikat E Kosoves

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qikat E Kosoves".
3. Video është e këngës "Qikat E Kosoves", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku & Sabit Imeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku & Sabit Imeri - Qikat E Kosoves  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Sabit Imeri

12/04/2013

2013-04-12T18:46:52+00:00Shaqiri:
Per qika t'kosoves me ka zan merzia,ne kohen mat mir pom tret Amerika.Rreth e rreth shetita gjith ka per dynja por qikat mat mira n'kosov i kam pa.

Sabiti:
Edhe mu mer vlla pom tret Gjermania,po rrnoj pa dashni e kosova plot qika.?????? ska mem fal zoti,ne kosov tana t'mirat e ne gurbet m'shkoj moti.

Bashk:
Qikat e kosoves zoti i ka hjeshue,sdim ciles perpara vlla syt me ja lshue.Qikat e kosoves hjeshi e sevda,me sy mshel mej zgjedh keq nuk ka met ra.

Shaqiri:
Un vi prej gurbetit mej pushu naj dit,bukuri e qikav ymrin po ma rrit.Me qika t'kosoves kerkun n'bot nuk ka,gjithmon ja din renin jetojn me sevda.

Sabiti:
Kur po vi n'pushim spo guxoj me dal po ma marin zemren veq me 2-3 fjal.Kur pom thojn mirdita pom flasin per dore ma nuk pom thot zemra me kthy ne diaspore.

Bashk:
Qikat e kosoves zoti i ka hjeshue,sdim ciles perpara vlla syt me ja lshue.Qikat e kosoves hjeshi e sevda,me sy mshel mej zgjedh keq nuk ka met ra.


Ky tekst u dërgua nga  anggel
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet