Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shaqir Cërvadiku - Djemtë E Isës

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djemtë E Isës".
3. Video është e këngës "Djemtë E Isës", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Djemtë E Isës  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/12/2012

2012-12-24T14:09:51+00:00Ku i hap krahet shqiponja
Poshte qiellit bukuri
Jehon kanga nga Kosova
Per flamur te Shqiptaris

Me flamur prej Boletinit
Djemt te mbajn prej dore n'dor
Djemt e Ises nuk vonohen
Me festu me gzu ne Vlor

Ref...x2
100 vjet serish ne Vlor
Anes detit drit praru
Rrnofsh e qofsh flamuri i kombit
Qe perjet na ke bashku

100 vjet te pavarsise
Dy krenarja del prej Vlores
Shndrit flamuri i Kastriotit
N'kater anet e Kosoves

O te Kosoves

N'kater anet e Kosoves
Djemt e Ises gzojn liri
Tuj e fshi shkrumin e luftes
Tuj festu me krenari

Ref...x2
100 vjet serish ne Vlor
Anes detit drit prarue
Rrnofsh e qofsh flamuri i kombit
Qe perjet na ke bashkue

Rrnofsh e qofsh flamuri i kombit
Qe perjet na ke bashkue


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet