Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Qeta E Nenes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qeta E Nenes".
3. Video është e këngës "Qeta E Nenes", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Qeta E Nenes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Sy Magjike"

Komente

Asnjë Koment

05/07/2013

2013-07-05T10:57:57+00:00O ku buron zani i kanges
Ne Prekaz te Çeta E Nanes
Çeta E Nanes thrret Lirien
Ngrit flamurin e trimnis e

Ajo nan qe perkund djepat
Perkund trimat si n'legjenda
Ajo nan qe rrit ushtarin
Rriti Hamz Adem Jasharin

Rriti Hamz Adem Jasharin

Ref...
Mori zemer e nan lokes
O djepi yt djepi i Kosoves
Djepi yt djepi i Liris e
O rrite Çeten e trimnis e

O me ja kthy Kosoves jeten
Nan Zahidja e nis Çeten
Çeta E Nanes si val deti
Nji Kosov e kish me veti

Ndal Bajloz jem trojet tona
U rrit Çeta ne bataljona
Neper fusha e male kroje
Çeta E Nanes drit Kosove

Çeta E Nanes drit Kosove

Ref...x2
Mori zemer e nan lokes
O djepi yt djepi i Kosoves
Djepi yt djepi i Liris e
O rrite Çeten e trimnis e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet