Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Zoti I Shpise Mire Se Te Gjeta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti I Shpise Mire Se Te Gjeta".
3. Video është e këngës "Zoti I Shpise Mire Se Te Gjeta", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Zoti I Shpise Mire Se Te Gjeta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Sy Magjike"

Komente

Asnjë Koment

05/07/2013

2013-07-05T10:57:57+00:00O i zoti i shpis
O mir se t'gjeta
Veç urime
Te shkoft jeta

Sa shum zemra
Ti ke gezu e
N'dasmen tande
Jem bashku e

Me pa dhandrin
Si bajraku
Tuj ja hjek
Nuses duvakun x2

Ref...x2
Luj luj
Vallen dor per dor
E lum lum
Lum bofshi dasmor

Oj e zonja e shpis
O nise vallen
Me desht ren
Si çiken tande

Hajde dhanderr
Me vallzu e
Dojm me t'pa
Sa shum je gezu e

E bekume
Qoft kjo dit
U trashegofshi
Çifti i ri x2

Ref...x2
Luj luj
Vallen dor per dor
E lum lum
Lum bofshi dasmor

...

Ref...x2
Luj luj
Vallen dor per dor
E lum lum
Lum bofshi dasmor


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet