Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku & Sala Bekteshi - Hey Vakt E Vakt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey Vakt E Vakt".
3. Video është e këngës "Hey Vakt E Vakt", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku & Sala Bekteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku & Sala Bekteshi - Hey Vakt E Vakt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Fati I Jetes"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Sala Bekteshi

13/07/2014

2014-07-13T17:31:57+00:00Shaqa;
hej vakt o vakt
o ku je hup
po m'done zemra
o krejt me me kup

sa rahat jemi kan
fjala e burrit
gjitmone vend ka zane

Sala:
shyqyr zotit shum ja di
ce ate kohe ma smuj me kthy

shyqyr zotit shum ja di
ce ate kohe ma smuj me kthy

ka jam sjell vec diktatur
tana te drejtat vec per burre
o tanat drejtat vec per burre

Shaqa:
me gru te vaktiti haj medet
je marre vesh vec me isharte

fjalen jo kurr sma ka thane
mbreti saj o gjithmone jam,kane

Sala:
ke qysh ke tash ma rahat
jan ba burrat demokrat

ke qysh ke tash ma raht
jane ba burrat demokrat

koka kone nafaka jone
sefa vetit boll me i dhone
o sefa vetiti boll me i dhone

Shaqa:
o qysh kane thane o tyni her
ku knon pula bjen edhe naj sherr

dihet vulen kush e mban
aj ce vetit ni her burre i tha

Sala:
mos hargjo fjat e kota
qysh thote gruja sillet bota

mos hargjo fjalt e kota
qysh thote gruja sillet bota

sju ka mbet vules burrni
cka thote gruja bahet n'shpi
cka thote gruja bahet n'shpi


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet