Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shaqir Cërvadiku - Kenga E Feroniklit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Feroniklit".
3. Video është e këngës "Kenga E Feroniklit", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Kenga E Feroniklit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/10/2015

2015-10-15T05:57:46+00:00Q'jan kto makina meti merre dridhei shes ni hiteepi mshtini t kqijat mi harru
Sot jom tu e bo qata qe prom e kom endrru
Krejt fjalt e mia jon bo trend kush ju ka msu

[Ref. x2:]
Kush kari ju ka msu mu kon gang
Moti koh i kom shiju drogat qe sot jon bo trend
N klas t 6 kom pas security e ti hala je ajrokrem
Ku kari jom tu rrejt n mahall tone tu bertit gang gang

Lej lej let folin lej lej let hejtin se un jom BAB bi**h
Nashta mes pa pare po shkoj e i ni kurv qe o shum rich
Nese niher shpihunon ty nuk muj met besu nah snitch
Krejt ekipa full full krejt piuna punoni per mu shit
Krejt foret e mia krejt tripat e mia pi shoh kta tu mi kopju
Tu pi spllifa po doni me lujt jeni bo mangupa
Po tutna keni mem gjujt
Krejt dhipat kan menu qe ata kan me dhez e Fera ka mu shuk
Sa i perket ksaj pune e shkruj
tekstin ma t'fort qe najher e kom shkrujt Bitch
Kta po folin pare po in Real life they don't got shit
Ajo mthirri n tel mtha hajde apet i thash nah bi**h
Jom shtri n kerr si me kon gjakuzi that's life bi**h
Arsyja e vetme pse boj muzik ka biznis
Jom tu bo pare jom tu marr pare ju pritni
Smuni me bo pare prej kesev nrrug qe i shitni
Jom alles baba ose njo dhe i Vetmi Nese s jom ma i forti nqytet dije qe tkan rrejt bi**h
Kush ju ka msu

[Ref. x2:]
Kush karin ju ka msu mu kon gang gang gang gang gang
Moti koh i kom shiju drogat qe sot jon bo trend
Nklas t 6 kom pas security ti hala je ajrokrem
Ku karin jom tu rrejt n mahall tone tu bertit gang gang

45


Ky tekst u dërgua nga Erion Matoshi
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet