TEKSTESHQIP

Shaqir Cërvadiku & Sala Bekteshi
Ti Mbretresh Une Mbret
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Mbretresh Une Mbret" kënduar nga Shaqir Cërvadiku & Sala Bekteshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga ka punuar si kompozitor Shaqir Cërvadiku, për tekstin u kujdes Milaim Islami, ndërsa arranzhues i muzikës është Shpeta Sound.