TEKSTESHQIP

Shaqir Cërvadiku & Sala Bekteshi
Lulja E Gurbetit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulja E Gurbetit" kënduar nga Shaqir Cërvadiku & Sala Bekteshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.