A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shaqir Nina

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  61
  • Origin:
  • Klenje 
  • Age:
  • 52
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shaqir Nina is a writer. Ai ka lindur ne fshatin Klenje te Bulqizes. Shkollen e meseme e ka mbaruar ne Klenje, per te vazhduar Akademine e Policise. Ne vitin 1987, ka qene korespondent vullnetar i gazetes "Luftetari", ku ka kontribuar vazhdimishte me shkrimet e tij, ne revisten "10 Koriku", me poezi e tregime. Kohet e fundit ka qene aktiv ne poezite e tij ne "suplementin pena Shqiptare", ku ka botuar shpesh permbledhje me poez,eshte autori i librit poetik "Ne krahet e m...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

» Add A Poem »Related Artists:

Sajmir Hide

Ilir Koro

Agron Tufa

Lulzim Kalaj

Xhemajl Rudi

Islam Idrizi

Fatmir Çitaku

Shaban S Shabani

Kasam Shaqirvela

Sotiraq Naci


Tags: Shaqir Nina

Shaqir Nina in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019