Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shawn Mendes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  37
 • Emri i Vërtetë:
 • Shawn Peter Raul Mendes
 • Vendlindja:
 • Toronto 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Shawn Mendes është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shawn Peter Raul Mendes is a Canadian singer and songwriter. He attracted a following in 2013, when he began posting song covers on the video sharing application Vine. The following year, he caught the attention of artist managers Andrew Gertler and Island Records A&R Ziggy Chareton, which led to him signing a deal with the record label. Mendes went on to release an EP and his debut studio album Handwritten, whose single "Stitches" reached the...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Justin Bieber

Mustafa Sandal

Justin Timberlake

Tom Boxer

Mika

Riccardo Cocciante

Will.I.Am

Luis Fonsi

David Bustamante

Edward Maya


Tags: Shawn Mendes

Shawn Mendes në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet