Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shefqet Rogova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Shefqet Rogova është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 7 Shtator 2016, Shefqet Rogova publikon videoklipin "Zgjidhje". Muzika e këngës u punua nga vetë Shefqet Rogova, teksti u shkrua nga vetë Shefqet Rogova, ndërsa për orkestrimin u kujdes Shefqet Rogova. Më datë 4 Nëntor 2016, Shefqet Rogova publikon videoklipin "Përgjithmon". Më datë 5 Maj 2017, Shefqet Rogova publikon videoklipin "E Kalume", në bashkëpunim me Rexh Cenaj. Më datë 11 Qershor 2018, Shefqet Rogova publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzoni Vogel

Fatmir Sula

Bledi Selita

Miri Kamzes

Fidan Hajrizi

Skender Buzoli

Artur Qerimi

Aldi Loci

Soni Beratit

Keli Shikut

Tags: Shefqet Rogova, Shefqet Rugova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet