Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sheila - Baby Lover Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  79

REF 2x:
Loving you is so nice baby
kissing you is so damn crazy

Une e di se po t'pelqen
menyra sesi trupin e percjell
prit veç pak dhe pak qendro
boll me veten mos mundo
te mendoj, me mendon
aroma ime shume po te tundon
pergjithmone me ty, me ty kudo
muzika çmeundri dhe ritmi lart po m'çon

REF:
Loving you is so nice baby
kissing you is so damn crazy
can you stay for a while
You stole my heart

2x
Baby lover je ti
kur me sy me ndjek ti
nen lekure po me ndjen
kur prane vetes m'ke

REF 2x:
Loving you is so nice baby
kissing you is so damn crazy

Hey mista mista mista
I know you want me honey
i'm a misunderstood but you ain't gettin' lucky
I'm sorry. I'm back
What you want me to do?
I'm the center of attention
what you expect me to do?
i'm a magnet, I make a girl look like a fool
and the followers follow my league
straight to the mood
I'm the queen of your heart
but you rule's inside my mind
I feel you everytime
And I miss you when we're apart.

REF:
Loving you is so nice baby
kissing you is so damn crazy
can you stay for a while
You stole my heart

2x
Baby lover je ti
kur me sy me ndjek ti
nen lekure po me ndjen
kur prane vetes m'ke

REF 4x:
Loving you is so nice baby
kissing you is so damn crazy


Ky tekst u dërgua nga megjideSheila Haxhiraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/01/2014
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Sheila Haxhiraj
Orkestrimi: Irkenc Hyka
Video Produksioni: Urban Graphics


Sheila - Baby Lover
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby Lover".
3. Video është e këngës "Baby Lover", por nuk këndohet nga Sheila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sheila Haxhiraj:


Komente 1