TEKSTESHQIP

Sheila
Baby Lover
Lyrics

REF 2x:
Loving you is so nice baby
kissing you is so damn crazy

Une e di se po t'pelqen
menyra sesi trupin e percjell
prit veç pak dhe pak qendro
boll me veten mos mundo
te mendoj, me mendon
aroma ime shume po te tundon
pergjithmone me ty, me ty kudo
muzika çmeundri dhe ritmi lart po m'çon

REF:
Loving you is so nice baby
kissing you is so damn crazy
can you stay for a while
You stole my heart

2x
Baby lover je ti
kur me sy me ndjek ti
nen lekure po me ndjen
kur prane vetes m'ke

REF 2x:
Loving you is so nice baby
kissing you is so damn crazy

Hey mista mista mista
I know you want me honey
i'm a misunderstood but you ain't gettin' lucky
I'm sorry. I'm back
What you want me to do?
I'm the center of attention
what you expect me to do?
i'm a magnet, I make a girl look like a fool
and the followers follow my league
straight to the mood
I'm the queen of your heart
but you rule's inside my mind
I feel you everytime
And I miss you when we're apart.

REF:
Loving you is so nice baby
kissing you is so damn crazy
can you stay for a while
You stole my heart

2x
Baby lover je ti
kur me sy me ndjek ti
nen lekure po me ndjen
kur prane vetes m'ke

REF 4x:
Loving you is so nice baby
kissing you is so damn crazy

DËRGOI:
INFO
Më datë 11 Janar 2014, Sheila publikon videoklipin "Baby Lover". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, teksti u shkrua nga Sheila Haxhiraj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Irkenc Hyka. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200