A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shejla Sylejmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Shejla Sylejmani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2012, Shejla Sylejmani merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Nidizi Bateritë", në bashkëpunim me Keida Dervishi & Joan Mezini....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aulona Krasniqi

Diona Vishaj

Erika Ahmeti

Lyra Basha

Erda Bullaku

Aulona Deshishku

Vesa Kiseri

Festina Kabashi

Blorentina Morina

Nea Hamza


Tags: Shejla Sylejmani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019