Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: $HEK është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2013, $Hek & Zizu publikojnë albumin "E Di Qe Vrena"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareE Di Qe Vrena (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Natra

Geri Tersi

Don Ghetto

Albotoxic

Luxhi

King Link

Dibrano Albsick

Black-Eagle

Slim

Steli


Tags: Shek, $Hek

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet