Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

$HEK - E Di Qe Vrena  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

02/06/2013

2013-06-02T15:38:00+00:00

Këngë e albumit:

"E Di Qe Vrena"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Di Qe Vrena" kënduar nga $HEK.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga $HEK i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga $HEK:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet