A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Shemi (Ilirët) - Une Jam Loti Yt  (Feat. Ganimete Abazi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2014

2014-12-10T18:44:51

Featuring

Ganimete Abazi (Ganja)


Shemi:
Qaj loti te shliron,
o Qaj kujt ti behet von

Ganimete:
Ndarje po kerkoj me sy tuj lotu
qe ndahem prej teje kurr s'kisha besu,
Nese me ke ne zemer un jam loti yt,
Mbaje Mbaje, por mos te del nga syt.

Shemi:
Ndaj te lutem nisu ne kete rrug pa kthim,
kur kam mall per ty e kam fotografin,
ndaj kur ke deshir mua mem taku,
hena do te tregoj qe te kam mungu

Shemi & Ganimete:
qaj loti t'shliron
se ne sot po ndahemi dhe me fajin ton,
qaj kujt ti behet von
dhe kete elegji qe te mos ekzistoj

Ganimete:
Ndarje po kerkoj me sy tuj lotu
qe ndahem prej teje kurr s'kisha besu,
Nese me ke ne zemer un jam loti yt,
Mbaje Mbaje, por mos te del nga syt.

Shemi:
Ndaj te lutem nisu ne kete rrug pa kthim,
kur kam mall per ty e kam fotografin,
ndaj kur ke deshir mua mem taku,
hena do te tregoj qe te kam mungu .

Shemi & Ganimete:
qaj lotin deshiron
se ne sot po ndahemi dhe me fajin ton,
qaj kujt ti behet von
dhe kete elegji qe te mos ekzistoj

Ganimete:
Qaj Kujt Ti Behet Von, O Qaj.

Shemi:
Qaj Loti Deshiron, Qaj Kujt Ti Behet Von.


Ky tekst u dërgua nga Blenera BajraktariKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019