Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemsie Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
BIOGRAFIA: Shemsie Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 17 Qershor 2014, Shemsie Gashi publikon videoklipin "Jam Zbukuru Sonte", në bashkëpunim me Gooldman. Më datë 27 Qershor 2014, Shemsie Gashi publikon videoklipin "Ngjyra Dashurisë". Më datë 15 Maj 2015, Shemsie Gashi publikon videoklipin "Per Ty", në bashkëpunim me Nikollë Gjinin. Më datë 6 Gusht 2015, Shemsie Gashi publikon videoklipin "Loti I Nenes". Teksti u shkrua nga Sami Aliu. Për orkestrimin u kujdes Burim Krasniqi. Më d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentNise Dasmen (2017)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Majlinda Topanica

Raimonda Kovaçi

Arbnore Kleçka

Halide Piskala

Sala Maloku

Xhemile Veselaj

Drandofile Rama (Filja)

Sanimete Krasniqi

Blerina Gashi

Valbona Spahiu

Tags: Shemsie Gashi, Shemsije Gashi


Komente mbi këtë artist