Shemsie Gashi
Shemsie Gashi
Shemsie Gashi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Shemsie Gashi është këngëtare e njohur. Më datë 17 Qershor 2014, Shemsie Gashi publikon videoklipin "Jam Zbukuru Sonte", në bashkëpunim me Gooldman.

Më datë 27 Qershor 2014, Shemsie Gashi publikon videoklipin "Ngjyra Dashurisë".

Më datë 15 Maj 2015, Shemsie Gashi publikon videoklipin "Per Ty", në bashkëpunim me Nikollë Gjinin.

Më datë 6 Gusht 2015, Shemsie Gashi publikon videoklipin "Loti I Nenes". Teksti u shkrua nga Sami Aliu. Për orkestrimin u kujdes Burim Krasniqi.

Më datë 30 Gusht 2016, Shemsie Gashi publikon videoklipin "Tash E Di".

Më datë 23 Qershor 2017, Shemsie Gashi & Ekrem Kurtishi publikojnë videoklipin "Ska Sikur Na".

Në vitin 2017, Shemsie Gashi publikon albumin "Nise Dasmen".

Më datë 18 Maj 2022, Shemsie Gashi publikon videoklipin "Si Shqiponja", në bashkëpunim me Ekrem Kurtishin. Muzika e këngës u punua nga Granit Gashi, ndërsa teksti u shkrua nga Ekrem Kurtishi. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

Më datë 18 Shtator 2023, Shemsie Gashi publikon videoklipin "Vajzat Janë Ilaç". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0