Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemsie Gashi & Ekrem Kurtishi - Ska Sikur Na Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ska sikur na
ska sikur na
qe kall tallava
qe kall tallava
ukall ukall
ukall ukall
jasha n kosov
jasha n tiran

hajmedet ehajmedet jena msu o ne gurbet
jena msu ne gurbet me jetu sikur mbret
ska sikur na
ska sikur na
qe kall tallava
qe kall tallava
ukall ukall
jasha n kosov
jasha n tiran

me ferrari hambuxhini anemban ja qesim timin
dy bylbila ju kendojn si nkosov e dyaspor

ska sikur na
ska sikur na
qe kall tallava
qe kall tallava
jasha n kosov
jasha n tiran


Ky tekst u dërgua nga Eki Albana

Shemsie Gashi & Ekrem Kurtishi - Ska Sikur Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Sikur Na".
3. Video është e këngës "Ska Sikur Na", por nuk këndohet nga Shemsie Gashi & Ekrem Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemsie Gashi:


Komente 0