TEKSTESHQIP

Sherif Merdani
Te Pres Ne Tetor
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Pres Ne Tetor" kënduar nga Sherif Merdani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.