Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Shiga është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Gusht 2016, Shiga publikon videoklipin "So Leht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Stefan Marena

Papush Sadiku

Egzon Krasniqi

Ernis Çili

Xhustino Hasani

Sajmir Çili

Besmir Metani

Aurel Thellimi

Verim Zendeli

Denny

Tags: Shiga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet