A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Shkelqim Berberi - Goce Pejane


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/09/2018

2018-09-13T16:00:03

Music:

Lyric Master

Lyrics:

Shkelqim HotiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Goce Pejane" sung by Shkelqim Berberi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Shkelqim Berberi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Bedri Islami. We wish that's the lyrics you are looking for:

Goc e bukur goc pejane
ma e bukra e ksaj ane
arom pranvere erë blini
engjellush nga dugagjini

je e kendshme je mahnitse
me shikime aq flladiste
ti me more me rembeve
zemren time ti e theve

Ref Moj goc pejane moj goc magjike shum te deshta prore me ikee e e sa shum halle shqetsime t`reja perendesh goc nga peja(2x)

Moj goc pejane por si bjeshka
aq krenare sikur bjeshka
ty gjith jeten te adhurova
qe te dua kur spushova
oooohhjooo kur spushova

Ref Moj goc pejane moj goc magjikee
shum te deshta prore me ikeee
e sa shum hallle shqetsime treja
perendesh goc nga peja(4x)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019