Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shkelqim Kosova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Shkelqim Kosova është një këngëtar i njohur. Shkëlqim Kosova jeton në Gjilan. Më datë 5 Korrik 2007, Shkelqim Kosova publikon videoklipin "Kur Ta Kujtosh Gjilanin". Në Nëntor 2009, Shkelqim Kosova merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Ah Zemër". Më datë 8 Janar 2013, Shkelqim Kosova publikon videoklipin "Te Pagjeturit". Më datë 9 Shkurt 2013, Shkelqim Kosova publikon videoklipin "Diskoteka". Më datë 31 Mars 2015, Eroll Murati publikon videoklipin "Zemer Zemer", në bashkëp...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Stafai

Bajram Jakaj

Demush Malaj

Shkumbin Tafilaj

Flori Çoçaj

Nani-Style

Mensur Mehana

Astrit Bejta

Driton Sopa

Valon Rama

Tags: Shkelqim Kosova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet