Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkelqim Mavraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Shkelqim Mavraj është një këngëtar i njohur. Shkollën fillore e mbaroi në vëndlindje, shkollën e mesme në Gjimnazin "Haxhi Zeka" në Istog dhe fakultetin në Universitetin "Haxhi Zeka" në Pejë, departamenti: Administrim Biznesi në vitin 2011. Shkëlqimi kishte pasion muzikën si i vogël. Me muzikë filloj te merrej nga viti 1993, pastaj ne festivale dhe festa te ndryshme shkollore qe nga viti 1994/95. Pas disa vite pauze me muzikë rifilloj te meret nga viti 2004, ne festivale e koncerte te n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Nani-Style

Ergin Brahimi

Napoleon

Burim Hoxha

Fikret Bislimi

Driton Sopa

Valon Rama

Bujaa

Acidi

Hysni Zeqiri

Tags: Shkelqim Mavraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet