Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkëlqim Ziraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  16
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
Shkëlqim Ziraj është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Lulzim Kalaj

Arben Kurteshi

Sajmir Hide

Hasan Qyqalla

Kasam Shaqirvela

Matt K

Romario Xhaferri

Orhan Dauti

Imarton Osmani

Endri Nazarko

Tags: Shkëlqim Ziraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet