Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkelzen Azemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Shkelzen Azemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në Janar 2016, Shkelzen Azemi merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Nate E Gjate", në bashkëpunim me Emi. Në vitin 2019, Shkelzen Azemi publikon albumin "Zanatin E Vjeter"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareZanatin E Vjeter (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sabri Haxholli

Cani Etemi

Fatmir Haliti

Harun Ismajli

Fadil Zeneli

Dani Abazi

Fahrush Azemi

Fatlum Llugaliu

Hajro Ceka

Arben Gjeloshi


Tags: Shkelzen Azemi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet