Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkelzen Kelmendi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Shkelzen Kelmendi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Shkelzen Kelmendi publikon albumin "Sa Mire Ja Din Rendin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareSa Mire Ja Din Rendin (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Harun Ismajli

Ismet Aloshi

Arben Gjeloshi

Fadil Riza

Hajro Ceka

Smail Puraj

Cani Etemi

Fatlum Llugaliu

Toni Ujkaj

Fahrush Azemi


Tags: Shkelzen Kelmendi, Xeni

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet