A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkelzen Shpenadija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Shkelzen Shpenadija është një këngëtar i njohur. Më datë 9 Korrik 2015, Shkelzen Shpenadija & Prendo publikojnë videoklipin "Belholla". Muzika e këngës u punua nga Prendo, teksti u shkrua nga Prendo. Më datë 5 Qershor 2016, Shkelzen Shpenadija publikon videoklipin "Kosova Asht No.1". Muzika e këngës u punua nga Rrahman Kryeziu. Videoklipi u prodhua nga Swart Production. Më datë 11 Qershor 2017, Shkelzen Shpenadija publikon videoklipin "Ti N'gjakov Un N'prizren". Më datë 12 Qershor 2017...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Admir Prekaj

Bajram Asllani

Marlen Qelia

Claudio La Regina

Astrit Bejta

Edi Krasniqi

Tefik Islami

Samir Aliu

Hysen Smajli

Toni


Tags: Shkelzen Shpenadija

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019