Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkenda Dubova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  540
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shkenda Dubova është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shknda Dubova ka lindur në Gjilan. Ajo rrjedh nga një familje patriarkale. Është fëmija i madh i prindërve Shaip Dubova dhe nëna Luljeta Dubova (mësuese e biologjisë), si dhe ka një motër Dafina Dubova dhe një vëlla Ardian Dubova. Ka të publikuara disa këngë ku ndër më të famshmet cilësohet "Ditëlindja", e cila u bë edhe hit në atë kohë në vitin 2009 dhe u shpërblye me Çmimin Special Nga Zico Tv në Zhurma Show Awards 2010. Aktualisht jeton në Pri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

4 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Shkenda Dubova, Shkenda

Komente 4