Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkenda Dubova - Ti Me Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

REF.:X2
Ti me mu, ti me mu
tregom a do me dale dale
ti me mu, ti me mu
Krejta senet me ti fale

Qaste fenomenale
Momente emocionale
mi perjetu ti hajde
e di qa don

Kur vjen ngadale dale
pom dhez si fishekzjarre
ma merr zemren pa marre
ti pom jep krahe

REF. X2:
Ti me mu, ti me mu
tregom a do me dale dale
ti me mu, ti me mu
Krejta senet me ti fale

Sa her qe bon hajgare
s'ma nin as per skandale
sa keshi so normale
kur afer tkom

Kur vjen ngadale dale
pom dhez si fishekzjarre
ma merr zemren pa marre
ti pom jep krahe

REF. X2:
Ti me mu, ti me mu
tregom a do me dale dale
ti me mu, ti me mu
Krejta senet me ti fale


Ky tekst u dërgua nga Ermir Krasniqi


Renditja: Top 200
Publikimi: 26/09/2016Më Shumë Këngë Nga Shkenda Dubova:


Komente mbi këtë këngëShkenda Dubova - Ti Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Mu".
3. Video është e këngës "Ti Me Mu", por nuk këndohet nga Shkenda Dubova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.