A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkendije Mujaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  203
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Shkendije Mujaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pa e perfunduar akoma shkollen fillore ajo ka emigruar ne Zvicer tek tezja e saj , pa familjen e saj. Pra ylli shqiptar ka nje histori teper intersante sepse ajo mori inciativen te jetoje dhe veproje atje me nje guxim shum te madh (ne femijeri). Ajo pra ishte larguar edhe nga tezja saj natyrisht pa deshiren e saj. Ajo gjithmon nuk kishte harruar amanetin e familjes se saj qe ta ruaj nderin dhe historine e familjes se saj. Shkendija esht vajza e H...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nora Muqaj

Arlinda Gaxherri

Jehona Sopi

Adelina Thaçi

Mimoza Mustafa

Eliza Hoxha

Bubulina Krasniqi

Monika Salihu

Aida Baraku

Mirsa Kerceli


Tags: Shkendije Mujaj, Dyana Dya

Shkendije Mujaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019