Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkendije Mujaj - Mikrofoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

U be kohe qe Shkendije Mujaj nuk publikonte ndonje kenge te re, edhe emri i saj nuk eshte harruar ne asnje moment, fale publikimeve te fotove super Hot, qe ajo hidhte gati çdo dite ne rrjetet sociale. Sot Shkendija ka publikuar single-in e ri me titull ‘Mikrofoni’ nje produksion i Valton Krasniqit te cilen ju ftojme ta degjoni me siper. Ju ngelet juve te na jepni pershtypjet se ku e shihni me mire Shkendijen tek kenga apo tek fotografia?
Shkendije Mujaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/07/2014


Shkendije Mujaj - Mikrofoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mikrofoni".
3. Video është e këngës "Mikrofoni", por nuk këndohet nga Shkendije Mujaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkendije Mujaj:


Komente 0