Shkodra Fest

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Shkodra Fest është një festival muzikor e njohur. Shkodra Fest është një eveniment muzikor i organizuar nga Eli-G, dhe në të marrin pjesë artiste të të gjitha rrymave nga qyteti Shkodrës, por jo vetëm. Shkodra Fest ndan plot 15 çmime të ndyshme. Edicioni i parë u mbajt në Dhjetor të vitit 2014 dhe do shikojmë nese ky festival arrin të kthehet në një traditë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Mikrofoni I Artë

Musical-Fest

Kenga Ime

Netët E Klipit Shqiptar

Top Music Awards

Festivale Për Fëmijë

Zambaku I Prizrenit

Videofesti

Polifest

Nota Fest


Tags: Shkodrafest, Eli-G Shkodra Fest